O nas

Czym się zajmujemy

Założycielem marki Models8 jest Katarzyna Mroczkowska-Lizut, która związana jest z branżą modową już od kilku lat. Koordynatorka wielu projektów modowych z udziałem takich gwiazd jak: Joanna Krupa, Maja Sablewska, Iwona Pavlović, Maison Anufa, Ylan Anufa. Do organizowanych wydarzeń podchodzi z wyjątkową precyzją angażując w nie projektantów mody, międzynarodowe agencje modelek, czołowych producentów kosmetyków i ubrań, co sprawia, że jej projekty to niebanalne wydarzenia na długo zapadające w pamięci uczestników.

Models8 to jej autorski projekt, którego celem jest zaproszenie ludzi do jej modowego świata, odkrywanie piękna, budowania poczucia wartości i otwierania na świat.

To projekt skierowany do trzech grup obiorców:

• Doświadczonych modelek i modeli
• Osób pretendujących do miana modelek i modeli
• Pozostałych pasjonatów mody


Models8 to projekt, który udało się urzeczywistnić dzięki współpracy z Waldemarem Smolińskim, znanym i cenionym na rynku przedsiębiorcą.

Jak działamy

Jesteś modelką/modelem lub fotomodelką/fotomodelem? Masz doświadczenie w branży i szukasz agencji, która sprawi, że zostaniesz dostrzeżony na międzynarodowym rynku mody?

Przyjdź do nas na casting i zostań twarzą naszej agencji! Szukamy ludzi pięknych, współczesnych, otwartych na świat i nowe doznania. Na casting mogą zapisać się wszystkie osoby zainteresowane i spełniające podstawowe wymagania stawiane przez branżę modową. Ci, którzy pomyślnie przejdą casting zapraszani są na dalsze rozmowy, w trakcie których wspólnie podejmujemy decyzje o kierunku współpracy. Swoje zgłoszenie możesz wysłać za pośrednictwem naszej strony w zakładce „casting”.
Podpisanie umowy z naszą agencją to czas kiedy rozpoczynamy tworzenie Twojego portfolio. We współpracy z fotografami przygotowujemy książkę ze zdjęciami, będącą Twoją wizytówką na organizowanych castingach. Zaczynamy budować Twoją drogę na sam szczyt – umawiamy na spotkania z projektantami, na castingi do kampanii organizowanych przez domy mody oraz sesje zdjęciowe do magazynów.
Niestety ale w dzisiejszych czasach aby zostać TOP Modelką nie wystarczą odpowiednie proporcje, ładna twarz i właściwy wzrost. Kluczową kwestią jest wyróżnienie się czymś więcej niż tylko urodą na tle osób aspirujących do miana międzynarodowych modeli HIGH FASHION. My określamy to jako faktor „X”, na którym zbudowana jest liczba 8 naszego logo, i który jest dla nas połączeniem takich cech jak determinacja i charyzma.
Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą, prześlij do nas swoją kandydaturę i daj się zauważyć profesjonalistom.

Chcesz zostać modelką/modelem lub fotomodelką/fotomodelem? Nie wiesz od czego zacząć?

Zapisz się na  warsztaty modowe dla osób pretendujących do miana modelek i modeli.  W trakcie kilkudniowych spotkań przyszłe modelki i modele przekonają się w praktyce na czym polega ich wymarzona praca, a część z nich dowie się jak zmienić modową pasję w zawód.
Oferta warsztatowa to dopracowany program we współpracy z trenerami, specjalistami i mistrzami swojego fachu czynnie działającymi w świecie mody i biznesu. Stawiamy na zajęcia pełne eksperckich seminariów, praktycznych warsztatów oraz spotkań ze znanymi ludźmi i markami w świecie mody, którzy przybliżą uczestnikom zasady i wymagania światowego modelingu.

Moda to Twoja pasja? Chcesz poznać obowiązujące trendy? Pragniesz zmienić swój wizerunek i nauczyć się jak go samemu kreować na co dzień?

Zapisz się na warsztaty skierowane do wszystkich pasjonatów mody. Będziesz mieć okazję spotkania się ze znanymi i cenionymi osobami działającymi w branży modowej, porozmawiania z ekspertami od wizażu, ubioru, fryzur, żywienia, którzy na co dzień kreują i stylizują wizerunek również polskich gwiazd. Dowiedz się od najlepszych jak stworzyć swój niepowtarzalny styl, zgodny z Twoją osobowością i obowiązującymi trendami.

CO WIĘCEJ
Angażujemy się w ciekawe projekty modowe, jak również sami jesteśmy ich inicjatorami, współpracując przy tym z najlepszymi. W projektach uczestniczą nasi podopieczni – MODELE I MODELKI, którzy już na wczesnych etapach rozwoju swojej kariery mają szansę na zbudowanie imponującego portfolio. Szansę na udział w projektach mają również uczestnicy warsztatów modowych.