Aktualności

Models8 – organizator Fresh Faces World

Fresh Faces World by Models8.  ZGŁOŚ SIĘ! 

Zapraszamy do udziału w najbardziej prestiżowym konkursie modelingowy o zasięgu globalnym, którego Models8 jest wyłącznym organizatorem na śląsku.

Czym jest Fresh Faces World?

FFW to międzynarodowy konkurs modelingowy otwierający drzwi do świata mody wszystkim młodym osobom, które marzą o karierze w tej branży. Daje szansę zdobycia doświadczenia oraz zrobienia pierwszych kroków w kierunku podpisania międzynarodowych kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie. Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan czy Glamour. W swojej historii, konkurs wypromował wiele młodych talentów, wśród nich Alexę Łuczak, aktualną ambasadorkę Fresh Faces World pochodzącą z Łodzi. Modelka ma za sobą współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs i Gucci.

Dla zwycięzcy

Uczestnicy konkursu powalczą o przepustkę do finału, w  którym nagrodą główną będzie wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 tyś. zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Associaton). To właśnie tam zostanie osobiście przedstawiony prestiżowym agencjom z całego świata i ma szansę zdobycia licznych, międzynarodowych kontraktów w branży modelingu.

   

 

Zwycięzca Fresh Faces World weźmie także udział sesjach zdjęciowych dla magazynu COSMOPOLITAN, HOT MODA oraz w słynnych Pier 59 Studios w Nowym Jorku.

       

3 etapy konkursu FFW

Konkurs FFW składa się z trzech etapów:

ETAP PIERWSZY – casting, w trakcie którego będziesz musiał wypełnić formularz, przejść się po wybiegu, zapozować do testowego zdjęcia i porozmawiać z komisją.

ETAP DRUGI – gala regionalna. Osoby, które zostaną wyłonione w trakcie castingów wezmą udział w gali regionalnej. Przyszłe gwiazdy oceniać będzie jury, które na co dzień działa w branży modowej, między innymi: znane modelki, projektanci, fotografowie, choreografowie mody oraz przedstawicielka nowojorskiej agencji modelingowej. To właśnie oni wytypują finalistów, którzy zaprezentują się w trakcie gali finałowej konkursu.

ETAP TRZECI – gala finałowa, to niecodzienne wydarzenie z udziałem mediów,  uświetnione  licznymi występami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji cenionych projektantów mody. Laureat wyłoniony w trakcie gali zostaje automatycznie zakwalifikowany do udziału w największym na świecie konkursie talentów IMTA w Nowym Jorku. Szansę na zostanie zauważonym mają wszyscy uczestnicy konkursu. Na gali bowiem obecni będą przedstawiciele branży modowej, show biznesu, agencje modelingowe oraz osobistości ze świata kultury.

 

Jak można wziąć udział w konkursie FFW?

Wystarczy pojawić się na jednym z organizowanych przez Models8 castingów i zaprezentować się jury.  W konkursie mogą wziąć udział osoby pomiędzy 14. a 28. rokiem życia. Modelki powinny mieć powyżej 172 cm wzrostu, natomiast modele powyżej 180 cm.

Co należy zabrać ze sobą na casting?

Dziewczyny na casting zabierzcie ze sobą: koszulkę na ramiączkach, leginsy (preferowane jednolite kolory garderoby, czarne lub białe, szpilki oraz strój kąpielowy

Panowie na casting zabierzcie ze sobą: dopasowane spodnie, t-shirt na krótki rękaw (preferowane jednolite kolory garderoby, czarne lub białe), bokserki.

Uwaga!

Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem. Udział w castingu jest bezpłatny.

Najbliższe castingi

 

 

UWAGA!

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w castingu organizowanym w Legendii proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na adres biuro@models8.org. W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu mailowego do kontaktu oraz numeru telefonu.

Wszyscy uczestnicy mają darmowy wstęp na teren Legendii od godziny 17:00 i możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji.

Osoby, które zgłosiły się na casting proszone są o przybycie do Legendii między godzin 17:00 a 17:30. W przeciwnym razie miejsce na liście przepada i zajmuje je pierwsza osoba z listy rezerwowej. Wszystkie pytania prosimy kierować na adres biuro@models8.org